KOŽIĆ IVAN ŠAMPION NA ZZZAGIMEDU 2013

Kreirano Subota, 30 Studeni 2013 Napisao/la Darko Milinković

 

Jučer 29.11.2013.  u Zagrebu , Kaptol 27 bila je podjela priznanja sa 9.Međunarodnog ocjenjivanja meda "Zagimed 2013". Na ocjenjivanje je bilo predano 133 uzoraka meda od toga najviše meda od bagrema. Sa ponosom opet moramo objaviti da je med od našeg člana Ivana Kožića proglašen Šampionom. Pored njega  zlatne medalje osvojili su Nenad Martinjak, Denis Glaina, Vinko Ferenčić i Zoran Žugec svi iz naše udruge.Čestitamo momcima.  Ivanu je to već četvrta titula, a najdraža mu je ona svijetska.  Pored šampionskih titula ima pregršt zlatnih medalja na raznim takmičenjima,lokalnih,državnih međunarodnim i svjetskim razinama za kvalitetu meda. Opet konjščani osvajaju medalje tako da do sada imaju  ukupno u zadnjih deset godina na svim raznim takmičenjima 15 šampionskih titula i 80% zlatnih medalja. Članovi naše Udruge su najtrofejniji od svih pčelara u  državi pa moramo zahvaliti našim pčelicama , pčelarima i čistoj prirodi što imamo najkvalitetniji med.

Copyright 2013. "Nektar" Konjščina - web by Brle